ECS-147.4-10-33-AGM-TR
DigiKeys varenummer
XC2924TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2924CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2924DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-147.4-10-33-AGM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14.7456 MHz ±25ppm Krystaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-147.4-10-33-AGM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
14.7456 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±25ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)