ECS-135.6-18-30BQ-DS
DigiKeys varenummer
XC1986TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1986CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1986DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-135.6-18-30BQ-DS
Beskrivelse
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13.56 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-135.6-18-30BQ-DS Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
13.56 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,85mm)
Belastningskapacitans
18pF