ECS-120-20-5PXDN-TR
DigiKeys varenummer
XC1298TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1298CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1298DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-120-20-5PXDN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 50 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modeller
ECS-120-20-5PXDN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
12 MHz
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Frekvenstolerance
±30ppm