ECS-120-20-3X-EN-TR
DigiKeys varenummer
XC1787TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1787CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1787DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-120-20-3X-EN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 60 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modeller
ECS-120-20-3X-EN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
12 MHz
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,161" B (7,00mm x 4,10mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,091" (2,30mm)
Frekvenstolerance
±30ppm