ECS-120-20-33-TR
DigiKeys varenummer
XC1808TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1808CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1808DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-120-20-33-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±50ppm Krystaller 20pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-120-20-33-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)