ECS-120-20-30B-DU
DigiKeys varenummer
XC1511TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1511CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1511DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-120-20-30B-DU
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-120-20-30B-DU Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Frekvens
12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,85mm)