ECS-120-12-30-JGN-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-120-12-30-JGN-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-120-12-30-JGN-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-120-12-30-JGN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-120-12-30-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±20ppm Krystaller 12pF 80 Ohms 2-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-120-12-30-JGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
12 MHz
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)
Frekvenstolerance
±20ppm