ECS-120-10-36B2-CWY-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-120-10-36B2-CWY-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-120-10-36B2-CWY-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-120-10-36B2-CWY-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-120-10-36B2-CWY-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 130 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
130 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)