ECS-110-18-5PXEN-TR
DigiKeys varenummer
XC1690TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1690CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1690DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-110-18-5PXEN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 11.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 50 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-110-18-5PXEN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
11 MHz
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Frekvenstolerance
±30ppm