ECS-100-8-33AQ-VY-TR3
DigiKeys varenummer
50-ECS-100-8-33AQ-VY-TR3TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-100-8-33AQ-VY-TR3CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-100-8-33AQ-VY-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-100-8-33AQ-VY-TR3
Beskrivelse
CRYSTAL 10 MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz ±30ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 2-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens
10 MHz
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±150ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)
Belastningskapacitans
8pF