ECS-100-18-4X-CKM er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Abracon LLC
På lager: 1.092
Datablad
10 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 60 Ohms HC-49/US
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECS-100-18-4X-CKM
DigiKeys varenummer
50-ECS-100-18-4X-CKM-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECS-100-18-4X-CKM
Beskrivelse
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF TH
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-100-18-4X-CKM Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Hulmontering
Frekvens
10 MHz
Størrelse/dimension
0,447" L x 0,183" B (11,35mm x 4,65mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm