ECS-100-12-30-GM-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-100-12-30-GM-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-100-12-30-GM-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-100-12-30-GM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-100-12-30-GM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz ±30ppm Krystaller 12pF 80 Ohms 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-100-12-30-GM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
10 MHz
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)
Frekvenstolerance
±30ppm