ECS-073-18-20BM-JEN-TR
DigiKeys varenummer
XC2350TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2350CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2350DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-073-18-20BM-JEN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7.3728 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 70 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-073-18-20BM-JEN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
7.3728 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)