ECOC-9775-19.440-DN-TR
DigiKeys varenummer
50-ECOC-9775-19.440-DN-TR-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECOC-9775-19.440-DN-TR
Beskrivelse
XTAL OSC OCXO 19.440MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19.44 MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppb
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
200mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (9,5x7,3)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,374" L x 0,287" B (9,50mm x 7,30mm)
Output
LVCMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,222" (5,65mm)