EB13E2J2H-25.000M TR
DigiKeys varenummer
2773-EB13E2J2H-25.000MCT-ND - Afskåret tape (CT)
2773-EB13E2J2H-25.000MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
EB13E2J2H-25.000M TR
Beskrivelse
OSC XO 25MHZ 3.3V CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
5mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)