EB1216JA10-32.000M TR
DigiKeys varenummer
2773-EB1216JA10-32.000MTR-ND - Tape & Reel (TR)
2773-EB1216JA10-32.000MCT-ND - Afskåret tape (CT)
2773-EB1216JA10-32.000MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
EB1216JA10-32.000M TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±15ppm Krystaller 10pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Forældet
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±15ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)
Belastningskapacitans
10pF