W2E142-BB01-28
DigiKeys varenummer
381-3590-ND
Producenter
Producentens varenummer
W2E142-BB01-28
Beskrivelse
FAN AXIAL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 230VAC Rektangulær - 172mm L x 150mm H Kugle 2 terminaler
Kategori
Effekt (Watt)
28,00W
Producenter
ebm-papst Inc.
RPM
3350RPM
Serie
Terminering
2 terminaler
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP22
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-13 – 149°F (-25 – 65°C)
Spænding - Nominel
230VAC
Godkendelsesagentur
CE, CSA, UL, VDE
Størrelse/dimension
Rektangulær - 172mm L x 150mm H
Strømklassificering (AMPS)
0,130A
Bredde
38,00mm