RL48-19/12/2
DigiKeys varenummer
381-2431-ND
Producenter
Producentens varenummer
RL48-19/12/2
Beskrivelse
FAN BLOWER 75X27MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Blæser 12VDC Kvadratisk/afrundet - 75mm L x 75mm H Kugle 16,5CFM (0,462m³/min) 3 trådledere
Funktioner
Hastighedssensor (tachometer)
Mfr
Støj
51,0dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
5 W
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
3 trådledere
Spænding - Nominel
Vægt
0,165lb (74,84g)
Størrelse/dimension
Kvadratisk/afrundet - 75mm L x 75mm H
Spændingsområde
8 – 13,5VDC
Bredde
27,00mm
Materiale - Ramme
Plastic, Glasfyldt
Luftgennemstrømning
16,5CFM (0,462m³/min)
Materiale - Blad
Plastic, Glasfiberforstærket
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
60000 timer @ 40°C