RER125-19/56
DigiKeys varenummer
381-2555-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER125-19/56
Beskrivelse
FAN IMP MTRZD 138X40MM 230VAC
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Motoriserede skovlhjul 230VAC Rund - 138mm diam. Kugle 61,2CFM (1,71m³/min) 2 trådledere
Kategori
Støj
65,0dB(A)
Producenter
ebm-papst Inc.
Effekt (Watt)
19,00W
Serie
RPM
2600RPM
Emballage
Boks
Terminering
2 trådledere
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-22 – 140°F (-30 – 60°C)
Spænding - Nominel
230VAC
Godkendelsesagentur
CE, CSA, UL, VDE
Størrelse/dimension
Rund - 138mm diam.
Vægt
1,1lbs (499,0g)
Bredde
40,00mm
Materiale - Blad
Plastic, Glasfiberforstærket
Luftgennemstrømning
61,2CFM (1,71m³/min)
Levetid @ temp.
37500 timer @ 40°C