R2E220-RA38-13
DigiKeys varenummer
381-2783-ND
Producenter
Producentens varenummer
R2E220-RA38-13
Beskrivelse
220 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Motoriserede skovlhjul 230VAC Rund - 220mm diam. Kugle 541,5CFM (15,16m³/min) 4 trådledere
Kategori
Effekt (Watt)
107W
RPM
2050RPM
Serie
Terminering
4 trådledere
Driftstemperatur
-13 – 140°F (-25 – 60°C)
Spænding - Nominel
230VAC
Godkendelsesagentur
UL
Størrelse/dimension
Rund - 220mm diam.
Vægt
2,9lbs (1,3kg)
Bredde
71,00mm
Spændingsområde
200 – 240VAC