R2E190-RA26-20
DigiKeys varenummer
381-2781-ND
Producenter
Producentens varenummer
R2E190-RA26-20
Beskrivelse
190 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Motoriserede skovlhjul 230VAC Rund - 190mm diam. Kugle 347,3CFM (9,72m³/min) 4 trådledere
Kategori
Effekt (Watt)
70,0W
RPM
2500RPM
Serie
Terminering
4 trådledere
Driftstemperatur
-13 – 167°F (-25 – 75°C)
Spænding - Nominel
230VAC
Godkendelsesagentur
UL
Størrelse/dimension
Rund - 190mm diam.
Vægt
2,6lbs (1,2kg)
Bredde
68,50mm
Spændingsområde
200 – 240VAC