R2E133-BH66-05
DigiKeys varenummer
381-3112-ND
Producenter
Producentens varenummer
R2E133-BH66-05
Beskrivelse
AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Motoriserede skovlhjul 230VAC Rund - 133mm diam. Kugle
Kategori
Effekt (Watt)
27,00W
Producenter
ebm-papst Inc.
RPM
3300RPM
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP44
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-13 – 140°F (-25 – 60°C)
Spænding - Nominel
230VAC
Godkendelsesagentur
CCC, CE, EAC
Størrelse/dimension
Rund - 133mm diam.
Vægt
1,5lbs (680,4g)
Bredde
91,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,130A