UR024-06N
DigiKeys varenummer
TL1783-ND
Producenter
Producentens varenummer
UR024-06N
Beskrivelse
CBL USB2.0 A RCPT TO A PLUG 0.5'
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
USB 2.0 Kabel A hun til A han 0,50' (152,4mm) Afskærmet
Kategori
Specifikationer
USB 2.0
Mfr
Overførselshastighed
480Mbps
Emballage
Bulk
Trådtykkelse
24 AWG, 28 AWG
Varestatus
Aktiv
Afskærmning
Afskærmet
Konfiguration
Farve
Sort
Længde
0,50' (152,4mm)