SU1000XLCD
DigiKeys varenummer
SU1000XLCD-ND
Producenter
Producentens varenummer
SU1000XLCD
Beskrivelse
UPS SMART ONLINE
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uafbrydelig strømforsyning (UPS) Online (dobbeltkonvertering) Netværk, Enkeltfase 1kVA / 900W 100V, 110V, 115V, 120V, 127V
Kategori
AC-udtag
6
Producenter
Eaton Tripp Lite
Backuptid - Maks. belastning
3,8 minutter
Serie
Spænding - Output
100V, 110V, 115V, 120V, 127V
Emballage
Bulk
Indgangsstik
NEMA 5-15P
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
NEMA 5-15R (6)
Type
Online (dobbeltkonvertering)
Ledningslængde
10' (3,05m)
Spænding - Input
100VAC, 110VAC, 120VAC, 127VAC
Godkendelsesagentur
CSA
Applikationer
Netværk, Enkeltfase
Størrelse/dimension
13,900" L x 9,800" B (353,06mm x 248,92mm)
Form
Skakt
Højde
18,000" (457,20mm)
Effekt - Nominel
1kVA / 900W