SU1000RTXLCD2UN (secondary)
SU1000RTXLCD2UN
DigiKeys varenummer
95-SU1000RTXLCD2UN-ND
Producenter
Producentens varenummer
SU1000RTXLCD2UN
Beskrivelse
120V 1000VA 900W DOUBLE-CONVERSI
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uafbrydelig strømforsyning (UPS) Online (dobbeltkonvertering) Netværk, Enkeltfase 1kVA / 900W 100V, 110V, 115V, 120V, 127V
Kategori
AC-udtag
6 (UPS)
Producenter
Eaton Tripp Lite
Backuptid - Maks. belastning
4,8 minutter
Serie
Medielinjer beskyttet
RS-232
Emballage
Bulk
Spænding - Output
100V, 110V, 115V, 120V, 127V
Varestatus
Aktiv
Indgangsstik
NEMA 5-15P
Type
Online (dobbeltkonvertering)
Udgangsstik
NEMA 5-15R (6)
Spænding - Input
100VAC, 110VAC, 115VAC, 120VAC, 127VAC
Ledningslængde
10,2' (3,10m)
Applikationer
Netværk, Enkeltfase
Godkendelsesagentur
CSA, FCC, NOM, UL
Form
Rackmontering
Størrelse/dimension
12,500" L x 17,500" B (317,50mm x 444,50mm)
Effekt - Nominel
1kVA / 900W
Højde
3,500" (88,90mm)