SU1000RTXLCD2U
DigiKeys varenummer
TL1904-ND
Producenter
Producentens varenummer
SU1000RTXLCD2U
Beskrivelse
UPS SMART ONLINE RACKMOUNT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uafbrydelig strømforsyning (UPS) Online (dobbeltkonvertering) Netværk, Enkeltfase 1kVA / 900W 120V
Kategori
AC-udtag
2 (UPS)
Producenter
Eaton Tripp Lite
Backuptid - Maks. belastning
4,8 minutter
Serie
Medielinjer beskyttet
RS-232
Emballage
Bulk
Spænding - Output
120V
Varestatus
Aktiv
Indgangsstik
NEMA 5-15P
Type
Online (dobbeltkonvertering)
Udgangsstik
NEMA 5-15R (6)
Spænding - Input
100VAC, 110VAC, 115VAC, 120VAC, 127VAC
Ledningslængde
10' (3,05m)
Applikationer
Netværk, Enkeltfase
Godkendelsesagentur
CSA, FCC, UL
Form
Rackmontering
Størrelse/dimension
17.520" L x 12.520" B (445.00mm x 318.00mm)
Effekt - Nominel
1kVA / 900W
Højde
3,504" (89,00mm)