SMART1524ET
DigiKeys varenummer
95-SMART1524ET-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMART1524ET
Beskrivelse
120VAC 24VDC 1500VA 1200W EXTREM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uafbrydelig strømforsyning (UPS) Line-interactive (inputregulering) Generelt formål, Industriel kontrol, netværk, enfaset 1,5kVA / 1200W 120V
Kategori
Effekt - Nominel
1,5kVA / 1200W
Producenter
Eaton Tripp Lite
Medielinjer beskyttet
RS-232
Serie
Spænding - Output
120V
Emballage
Bulk
Indgangsstik
Fastfortrådet
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Fastfortrådet
Type
Line-interactive (inputregulering)
Godkendelsesagentur
CSA
Spænding - Input
120VAC
Størrelse/dimension
15,750" L x 9,450" B (400,05mm x 240,03mm)
Applikationer
Generelt formål, Industriel kontrol, netværk, enfaset
Højde
5,240" (133,10mm)