SMART1200XLHG
DigiKeys varenummer
TL252-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMART1200XLHG
Beskrivelse
UPS 1KVA 4OUT 1DB9/1USB HOSP GRD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uafbrydelig strømforsyning (UPS) Line-interactive (inputregulering) Netværk, Enkeltfase 1kVA / 750W 120V
Kategori
AC-udtag
4 (UPS)
Producenter
Eaton Tripp Lite
Backuptid - Maks. belastning
10 minutter
Serie
Spænding - Output
120V
Emballage
Bulk
Indgangsstik
NEMA 5-15P
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
NEMA 5-15R
Type
Line-interactive (inputregulering)
Ledningslængde
6' (1,83m)
Applikationer
Netværk, Enkeltfase
Størrelse/dimension
9,500" L x 7,500" B (241,30mm x 190,50mm)
Form
Skakt
Højde
12,500" (317,50mm)
Effekt - Nominel
1kVA / 750W