PS7224-20
DigiKeys varenummer
TL1965-ND
Producenter
Producentens varenummer
PS7224-20
Beskrivelse
POWER STRIP 72" 24OUT 15'CORD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Stikdåse, strømskinne Bænk, Rack, Væg
Kategori
Stikforbindelse - AC-input
NEMA 5-20P
Producenter
Eaton Tripp Lite
AC-udtag
24
Emballage
Bulk
Stikforbindelse - AC-output
NEMA 5-15R (22), 5-20R (2)
Varestatus
Aktiv
Spænding - Input
120V
Type
Stikdåse, strømskinne
Husmateriale
Aluminium
Monteringstype
Bænk, Rack, Væg
Ledningslængde
15' (4,57m)
Strøm - Maks.
20A