PINV300SW-120
DigiKeys varenummer
95-PINV300SW-120-ND
Producenter
Producentens varenummer
PINV300SW-120
Beskrivelse
COMPACT POWER INVERTER 300W 2X 5
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12VDC Spændingsinput 300 W Strømudgang kontinuerlig Inverter 2 AC-udtag NEMA 5-15R (2) Nordamerika
Kategori
Stikforbindelse - AC-output
NEMA 5-15R (2)
Producenter
Eaton Tripp Lite
Stikforbindelse - Spændingsinput
Terminaler
Emballage
Bulk
Effekt - Output kontinuerlig
300 W
Varestatus
Aktiv
Effekt - Udgang Overstrøm
600 W
Type
Inverter
Fjernbetjeningsfunktionalitet
Ja
Spænding - Output
110VAC
Anvendelsesregion
Nordamerika
Spænding - Input
12VDC
Størrelse
9,00" L x 6,70" B x 4,40" H (228,6mm x 170,2mm x 111,8mm)