PDUMV20HV-36
DigiKeys varenummer
95-PDUMV20HV-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
PDUMV20HV-36
Beskrivelse
3.23.8KW 200240V SINGLE-PHASE ME
Detaljeret beskrivelse
PDU (strømfordelingsenhed) Rack, Lodret
Kategori
Stikforbindelse - AC-input
IEC 320-C20, NEMA L6-20P
AC-udtag
20
Stikforbindelse - AC-output
IEC 320-C13 (16), C19 (4)
Spænding - Input
208V, 230V
Husmateriale
Aluminium
Monteringstype
Rack, Lodret
Ledningslængde
10' (3,05m)
Strøm - Maks.
20A