PDUMH20HVATS
DigiKeys varenummer
95-PDUMH20HVATS-ND
Producenter
Producentens varenummer
PDUMH20HVATS
Beskrivelse
3.8KW 200240V SINGLE-PHASE ATS/M
Detaljeret beskrivelse
PDU (strømfordelingsenhed) Rack, Vandret
Kategori
Stikforbindelse - AC-input
IEC 320-C20 (2)
AC-udtag
10
Stikforbindelse - AC-output
IEC 320-C13 (8), C19 (2)
Spænding - Input
200V – 240V
Husmateriale
Metal
Monteringstype
Rack, Vandret
Ledningslængde
12' (3,66m)
Strøm - Maks.
20A