PDUMH15HVNET
DigiKeys varenummer
TL2208-ND
Producenter
Producentens varenummer
PDUMH15HVNET
Beskrivelse
PDU SWITCHED 200V - 240V 15A
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PDU (strømfordelingsenhed) Rack, Vandret
Kategori
Stikforbindelse - AC-input
IEC 320-C14
Producenter
Eaton Tripp Lite
AC-udtag
8
Emballage
Bulk
Stikforbindelse - AC-output
IEC 320-C13
Varestatus
Aktiv
Spænding - Input
200 – 240V
Type
PDU (strømfordelingsenhed)
Husmateriale
Stål
Monteringstype
Rack, Vandret
Ledningslængde
6,5' (1,98m)
Strøm - Maks.
15A