P318-06N-MFF
DigiKeys varenummer
TL1219-ND
Producenter
Producentens varenummer
P318-06N-MFF
Beskrivelse
CABLE ADAPTER
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabel Stereo (4 ledere, TRRS) Telefonstik, 3,5" (3,18mm) 1/8" naar Telefonhunstik, 3,5mm, 1/8" (2) 0,5' (15,20cm)
Kategori
2. stikforbindelse
Telefonhunstik, 3,5mm, 1/8" (2)
Producenter
Eaton Tripp Lite
Kanaler
Stereo (4 ledere, TRRS)
Emballage
Bulk
Længde
0,5' (15,20cm)
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
1. stikforbindelse
Telefonstik, 3,5" (3,18mm) 1/8"