P006-025-HG15
DigiKeys varenummer
TL1340-ND
Producenter
Producentens varenummer
P006-025-HG15
Beskrivelse
CRD 14AWG NEMA5-15P - 320C13 25'
Detaljeret beskrivelse
25,00' (7,62m) Strømledning Sort NEMA 5-15P til IEC 320-C13 SJT
Længde
25,00' (7,62m)
Emballage
Bulk
Godkendelsesagenturmærkning
cUL, UL
1. stikforbindelse
NEMA 5-15P
Spændingsklassifikation
125VAC
Strømklassificering (AMPS)
15A
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Ledningstype
SJT
Funktioner
Hospitalskvalitet
Trådtykkelse
14 AWG