P006-008-13A er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Qualtek
På lager: 5.407
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Orion Fans
På lager: 0
Datablad
StarTech.com
På lager: 25
Qualtek
På lager: 997
8,00' (2,44m) Strømledning Sort NEMA 5-15P til IEC 320-C13 SJT
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
P006-008-13A
DigiKeys varenummer
TL870-ND
Producenter
Producentens varenummer
P006-008-13A
Beskrivelse
CORD 16AWG NEMA5-15P - IEC320 8'
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Trådtykkelse
16 AWG
Emballage
Bulk
Længde
8,00' (2,44m)
Godkendelsesagenturmærkning
cUL, UL
1. stikforbindelse
NEMA 5-15P
Spændingsklassifikation
125VAC
Strømklassificering (AMPS)
13A
Driftstemperatur
-20°C – 60°C