SD20-4R7-R
DigiKeys varenummer
283-3653-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-3653-1-ND - Afskåret tape (CT)
283-3653-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SD20-4R7-R
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 2.05A 61.2 MOHM
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 2.05 A 61,2mOhm Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SD20-4R7-R Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,33A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
61,2mOhm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,205" L x 0,205" B (5,20mm x 5,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)