POEA2FB4V12W1X12
DigiKeys varenummer
283-POEA2FB4V12W1X12TR-ND - Tape & Reel (TR)
283-POEA2FB4V12W1X12CT-ND - Afskåret tape (CT)
283-POEA2FB4V12W1X12DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
POEA2FB4V12W1X12
Beskrivelse
XFMR POE 100.5UH SMD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PoE (Power over Ethernet) til SMPS-transformere 1500Vrms Isolering 200kHz Overflademontering
Kategori
Spænding - Hjælpe
12V
Producenter
Eaton - Electronics Division
Spænding - Isolering
1500Vrms
Serie
Induktans @ frekvens
100,5µH @ 100kHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Frekvens
200kHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Applikationer
PoE (Power over Ethernet)
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Primær
33 – 57V
Højde - Monteret (maks.)
0,690" (17,53mm)