POEA1FB1V7W1X12
DigiKeys varenummer
283-POEA1FB1V7W1X12TR-ND - Tape & Reel (TR)
283-POEA1FB1V7W1X12CT-ND - Afskåret tape (CT)
283-POEA1FB1V7W1X12DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
POEA1FB1V7W1X12
Beskrivelse
XFMR POE 155UH SMD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PoE (Power over Ethernet) til SMPS-transformere 1500Vrms Isolering 250kHz Overflademontering
Kategori
Spænding - Isolering
1500Vrms
Producenter
Eaton - Electronics Division
Induktans @ frekvens
155µH
Serie
Frekvens
250kHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Applikationer
PoE (Power over Ethernet)
Størrelse/dimension
0.559" L x 0.492" W (14.20mm x 12.50mm)
Spænding - Primær
36 – 72V
Højde - Monteret (maks.)
0,457" (11,60mm)
Spænding - Hjælpe
12V