MOVHE14V350Y
DigiKeys varenummer
283-MOVHE14V350Y-ND
Producenter
Producentens varenummer
MOVHE14V350Y
Beskrivelse
VARISTOR 560V 6KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
616 V
Producenter
Eaton - Electronics Division
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
185J
Emballage
Pose
Kapacitans @ frekvens
360 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
350 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
460 V
Varistor-spænding (min.)
504 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
560 V