MLVC06V022C150
DigiKeys varenummer
283-MLVC06V022C150TR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MLVC06V022C150CT-ND - Afskåret tape (CT)
283-MLVC06V022C150DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MLVC06V022C150
Beskrivelse
VARISTOR 30V 30A 0603
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 V 30 A Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
33 V
Producenter
Eaton - Electronics Division
Strøm - Overstrøm
30 A
Serie
Energi
0,1J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
150 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
15.6 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
22 V
Monteringstype
Overflademontering, MLCV
Varistor-spænding (min.)
27 V
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varistor-spænding (Typ)
30 V