MDH-21-R-BK
DigiKeys varenummer
283-4685-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDH-21-R-BK
Beskrivelse
FUSE CERM 21A 600VAC 125VDC 3AB
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
21 A 600 V AC 125 V DC sikring Patron, Keramisk Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
200A
Emballage
Bulk
Smeltning I²t
5100.0
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
cURus
Monteringstype
Kræver holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.0024 Ohms
Spændingsklassifikation - AC
600 V