HFW1V2818H220K
DigiKeys varenummer
283-HFW1V2818H220KTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HFW1V2818H220KCT-ND - Afskåret tape (CT)
283-HFW1V2818H220KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HFW1V2818H220K
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 28A 2.86 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Uskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 28 A 2,86mOhm maks. 3-SMD, mågevinge
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
2,86mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
11,5MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
500 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
3-SMD, mågevinge
Induktans
Leverandørs enhedspakning
3-SMD
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
1,098" L x 0,780" B (27,90mm x 19,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,700" (17,78mm)
Strøm - Mætning (Isat)
14A