HFW1V2815H6R8K
DigiKeys varenummer
283-HFW1V2815H6R8KTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HFW1V2815H6R8KCT-ND - Afskåret tape (CT)
283-HFW1V2815H6R8KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HFW1V2815H6R8K
Beskrivelse
FIXED IND 6.8UH 30A 2.05 MOHM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.8 µH Uskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 30 A 2,05mOhm maks. 3-SMD, mågevinge
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
2,05mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
17MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
500 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
3-SMD, mågevinge
Induktans
Leverandørs enhedspakning
3-SMD
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
1,098" L x 0,780" B (27,90mm x 19,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,605" (15,36mm)
Strøm - Mætning (Isat)
34,5A