FPT705-200-R
DigiKeys varenummer
283-4146-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-4146-1-ND - Afskåret tape (CT)
283-4146-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FPT705-200-R
Beskrivelse
FIXED IND 200NH 13A 0.65 MOHM
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 nH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 13 A 0,65mOhm Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FPT705-200-R Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
25A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
0,65mOhm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,276" B (7,20mm x 7,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,211" (5,35mm)