EPM78V2-12R0-01R0R
DigiKeys varenummer
283-EPM78V2-12R0-01R0R-ND
Producenter
Producentens varenummer
EPM78V2-12R0-01R0R
Beskrivelse
SWITCH REG DCDC CONV 1000MA 12V
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 1A 15V - 32V Indgang
Kategori
Strøm - Output (maks.)
1A
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Rør
Funktioner
Justerbart output
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 90°C (med reduktion)
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Effektivitet
95%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
15V
Pakke/hus
3-SIP-modul
Spænding - Input (maks.)
32V
Størrelse/dimension
0,46" L x 0,30" B x 0,40" H (11,6mm x 7,6mm x 10,2mm)