EFPLA1AJ684E102LH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
0.68 µF Filmkondensatorer 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EFPLA1AJ684E102LH
DigiKeys varenummer
283-EFPLA1AJ684E102LH-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFPLA1AJ684E102LH
Beskrivelse
CAP FILM 0.68UF 5% 1000VDC RAD
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,654" L x 0,748" B (42,00mm x 19,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,299" (33,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)
Applikationer
Automotive; Højfrekvent, Omskiftning; Høj impuls, DV/DT
Dielektrisk materiale
Klassificeringer
AEC-Q200
ESR (ækvivalent seriemodstand)
10 mOhms