EFPLA1AJ223B022LH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 3.925
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
KEMET
0.022 µF Filmkondensatorer 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EFPLA1AJ223B022LH
DigiKeys varenummer
283-EFPLA1AJ223B022LH-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFPLA1AJ223B022LH
Beskrivelse
CAP FILM 0.022UF 5% 1000VDC RAD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)
Applikationer
Automotive; Højfrekvent, Omskiftning; Høj impuls, DV/DT
Dielektrisk materiale
Klassificeringer
AEC-Q200
ESR (ækvivalent seriemodstand)
29 mOhms