EFDKS70K156D132LH
DigiKeys varenummer
283-EFDKS70K156D132LH-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFDKS70K156D132LH
Beskrivelse
CAP FILM 15UF 10% 700VDC RAD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µF Filmkondensatorer 700V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,866" B (32,00mm x 22,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,488" (37,80mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
700V