EFDKS1AK105D022LH
DigiKeys varenummer
283-EFDKS1AK105D022LH-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFDKS1AK105D022LH
Beskrivelse
CAP FILM 1UF 10% 1000VDC RAD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Filmkondensatorer 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,354" B (32,00mm x 9,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,740" (18,80mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)